Pünkösd

A Pünkösd a Biblia szerint annak az ünnepe, amikor a Szentlélek megszállta az Apostolokat, és így, annak erejével eltelve volt merszük kilépni a világba, és hirdetni az igét… Az a része nagyon aktuális számunkra, hogy most lehetőségünk van egy kiemelkedően magas szinttel egyesülni. De azt fontos tudatosítanunk, hogy ez a magas energia nem rajtunk kívül álló, nem egy másik entitás(é), hanem a sajátunk! és így: nem függ senki mástól ennek a szintnek az elérése, az azzal való egyesülés, csak tőlünk!

Az évkör jeles időszakai mindig emlékezetünkbe idézik, hogy van választási lehetőségünk, hiszen tudatos lények vagyunk: van lehetőségünk tudatossá tenni az élményeinket, levonni a tanulságot belőlük, és így tudóvá és bölccsé válni! A téli napfordulóval elindult, majd márc. 21-gyel, Húsvétkor és Pünkösdkor fokozódó energia a június 21-i Napmaximummal tetőzik: ezen alkalmakkor (és minden nap) ünnepeljük azt, hogy lehetőségünk van a Szabad Akaratunk által, tudatos lényként a Végtelen, Határtalan, Halhatatlan énünkkel, az isteni részünkkel, a Lelkünkkel kapcsolódni… és! egyesülni vele…! Azzá a fénnyé, erővé, bölcsességé és szeretetté válni!

Continue reading „Pünkösd”

Jógaoktatás vége… (?)

Kedvesek! Még ezen a héten és a jövő héten tudtok jógaórára jönni, utána hosszabb, ill. bizonytalan hosszúságú szünetet tartok- érzem, hogy megint itt egy erőteljesebb szakaszhatár, és ideje van az oktatásban az off-nak. (Hogy miért, arról majd írok még, amikor jobban meg tudom fogalmazni.)

Jún. 2. után, ha kifejezetten velem szeretnétek jógázni, videóról tudtok: pipiter-joga.hu/videok .

A lélekkommunikációt, blokkoldásokat egyéniben folytatom továbbra is: pipiter-joga.hu/egyeni (kb. 3 hetes várakozási idővel számoljatok).

A szünetelés alatt is valószínű, hogy feltűnök majd egy-egy workshoppal, videóval, blogbejegyzéssel, úgyhogy a szokásos csatornákat kövessétek, ha úgy érzitek… 😊

Várlak Titeket szeretettel bármelyik felületen! Akivel nem találkozom, annak (is) szép nyarat, minden jót és csodás átlényegülést kívánok ebben az izgalmas új korszakban…🌟 … és köszönök mindent!!💗

Ölellek Titeket! 🙏💗

Bori

Feltámadás

Húsvétkor azt ünnepeljük, hogy Jézus feltámadt a halálból, példát mutatott abban, hogy a halal legyőzhető, amennyiben megérkezünk a szeretet (tudat)állapotába. ? 2023-ban, azzal, hogy megnyílt a lehetőségünk a Valódi Énünkkel kapcsolódni, ez egész új értelmet nyer, új dimenziót nyit: feltámadunk és újjászületünk valóban.

Continue reading „Feltámadás”

Az okot a Lélek tudja…

A március 22-ével történt nagy áttörés hatásai már érződnek, kinél hogyan… – sokakban úgy csapódik le pl., hogy megérik bennük egy olyan érzés, hogy „na, elég volt, muszáj változtatnom valamin” – és ez egy nagyon fontos stádium! Ha megszületett ez az elhatározás, innen csak jobb lehet, mert nyitottá válsz, keresed a megoldást, feloldást- és ha keresed, meg is találod előbb-utóbb! Ez tuti. Sokan keresnek is egyéniben lélekkommunikáció, oldás miatt, jelenleg 3 hétre előre be vagyok táblázva- nagyon köszönöm a bizalmat❣ Jó látni, hogy mekkora megkönnyebbülések történnek, mert megérkeznek a válaszok mindenkihez, aki tényleg szeretné megtudni, hogy mit kellene meglátnia, tanulnia a helyzetéből…🌟

Continue reading „Az okot a Lélek tudja…”