Meghívó: Az Új Korszak 3. előadásra

☆ AZ ÚJ KORSZAK 3.: KAPCSOLÓDÁS, KÖZÖSSÉG, KOMMUNIKÁCIÓ ☆

=¤ Előadás/ hangolódással, energetikai-tudati munkával átszőtt tanítás ¤=

Szeretettel meghívlak a Új Korszakról szóló soron következő előadásomra! akkor is érdemes eljönnöd, ha az első 2 alkalmon nem vettel részt, érthető lesz így is.
Verbális és energetikai átadással is jár az előadás, tehát logikailag, racionálisan is abszolút érthető, de rögtön a tudattalan rétegeket is elkezdi átprogramozni- mindenkinél a számára legmegfelelőbb módon és mértékben. Hogy ez hogyan történik, arról itt tudsz bővebben olvasni: pipiter-joga.hu/tanitas-eloadas

Continue reading „Meghívó: Az Új Korszak 3. előadásra”

Az életközepi válság

Akkor élünk meg válságot, hogyha jön egy új életszakasz és ezzel együtt életfeladat: nyílik egy új szint, de még nem merünk belelépni: még ragaszkodunk a régi működésünkhöz, de az már nem megy flottul igazán… Emiatt nem működnek jól a dolgaink, sikertelenséget élünk meg… a krízis pedig addig fog tartani, amíg nem vagyunk hajlandóak egy új nézőpontot felfedezni, elengedve a régi sémákat. Egészen eddig a szempontváltásig válságba kerülünk, jobban mondva: válságnak éljük meg az változás szükségességét.

Continue reading „Az életközepi válság”

A személyes évről

Most, hogy talán kicsit több időtök van elemezgetni, olvasgatni (számolgatni;) a hosszú estéken, nekem meg van ihletem írni, mesélek erről-arról, ami szerintem izgalmas…☆♡☆
Most pl. a numerológiában használatos „személyes év” fogalmáról. Télen amúgy is ideje van az elengedésnek, amit segíthet akár egy ilyen módszer is, segít összegezni, számot vetni, akár éveket átfésülni.

Continue reading „A személyes évről”

A teljesítménykényszerből is ki lehet gyógyulni – egy visszajelzés ♡

Az alábbi visszajelzést/ ajánlást egy csodás és nagyon vagány Nő írta- aki, amikor először találkoztunk jógaórán, annyira vagány volt, hogy azt gondoltam, hogy neki az én órám túl lassú és lágy lesz, úgyhogy nem fogom többször látni… de jött újra és újra… és maradt, és elkezdte élvezni a lágyságot, áramlást, elkezdte elengedni a teljesítményfókuszt… Aztán egyéniben is elkezdtünk dolgozni az elakadásain, és olyan öröm látni, milyen fantasztikusan beleállt az életfeladataiba, egymás után teszi le a felesleges terheket, dönti le a magának felállított korlátokat, eszméletlen sebességgel fejlődik a tudatossága, és nyílik a szíve, szeretete, türelme, gondoskodása – végre Önmaga felé is! És egyre könnyedebben használja a Lelke adta erejét, lehetőségeit a hétköznapokban is…???

Continue reading „A teljesítménykényszerből is ki lehet gyógyulni – egy visszajelzés ♡”